Kayıt Ol
Haberler
2. Ulusal Proloterapi Sempozyumu Denizli'de Yapılacak Tüm Haberler

2. Ulusal Proloterapi Sempozyumu Denizli'de Yapılacak

Oluşturma Tarihi : 22.08.2014

8 - 10 Mayıs 2015 tarihlerinde Pamukkale / Denizli'de gerçekleştireceğimiz 2.Ulusal Proloterapi Sempozyumunun Konusu  "DEJENERATİF EKLEM HASTALIKLARI" "Proloterapi, Nöroproloterapi, Postroloji, Akupunktur,Stem cell tedavi, Prp, Ozon tedavisi, Hacamat, cupping Tedavi, sülük uygulamaları ve  Mezoterapi uygulamalarının dejeneratif eklem hastalıklarında kullanımı, etkileri, yan etkileri ve uygulama teknikleri" dir. Son yıllarda rejeneratif tıp olarak da adlandırılan bu uygulama teknikleri ne yazık ki henüz üniversitelerimize girmiş değilller. Ancak yakın zamanda mutlaka üniversitelerde verilecek derslerin arasına alınacaklarına inancım tamdır.

Daha birkaç yıl önce ülkemizde, tamamlayıcı, alternatif ve geleneksel tıp kelimeleri telafuz edilmezken, şimdi artık sağlık bakanlığına bağlı bu isimde bir daire var. Bu dairenin başındaki insanlar modern dünyada, bilimsel olan tamamlayıcı tıp uygulamalarını yerinde incelemekte ve bizlere zaman zaman yol göstermektedirler.

1. sini 2-4 Mayıs 2014 de Pamukkale'de düzenlediğimiz "Proloterapi Sempozyumu" çok başarılı geçti. Bir çok arkadaşımız yeterli duyuru olmadığından bu önemli toplantıyı kaçırdıklarını ifade ettiler. Bu nedenle 2. sinin tarihini ve konusunu şimdiden ilan ediyorum.

Katılım ve kayıt için şimdiden takviminizi ayarlayın.

Sonsuz sevgi ve saygıyla

Op.Dr.Hasan Doğan
Bilimsel Proloterapi Derneği Başkanı